Ściągacz hydrauliczny VHPT 4

Nowy produkt

Samocentrujące ściągacze hydrauliczne do łożysk. Zintegrowana pompa z cylindrem. Ściągacz hydrauliczny Timken gotowy do demontażu łożysk tocznych. Dzięki zastosowaniu zintegrowania pompy hydraulicznej i ściągacza zajmuje znacznie mniej przestrzeni dzięki czemu może być łatwo transportowany z miejsca na miejsce.

Więcej szczegółów

Opis

Max. siła ściągająca 4 t
Max. średnica elementu ściąganego 275 mm
Gwarancja 12 miesięcy

Więcej informacji

Ściągacz hydrauliczny do łożysk zamocowanych na wałach.

Ściągacze te mają wydajność od czterech do 30 ton. Narzędzia te nadają się doskonale do demontowania wszelkiego rodzaju części zamocowanych na wałach. Ściągacze hydrauliczne z zintegrowaną pompą i cylindrem są przeznaczone do demontażu różnego typu elementów osadzanych na wałach. Przeznaczone do użycia w przemyśle. Ramiona ściągacza należy zaczepić o ściąganą część, wypośrodkować trzpień z osią wału i ściągnąć element z wału.

Zalety:

  • Zintegrowana pompa, cylinder, przewód giętki i ściągacz ze spustowym zaworem bezpieczeństwa.
  • Zwarta konstrukcja: Rozwiązanie polegające na scaleniu pompy hydraulicznej i ściągacza zapewnia oszczędność przestrzeni.
  • Zestawy ściągacza są dostarczane w poręcznych walizkach do przenoszenia. n Wielozadaniowy: Idealny do ściągania różnorodnych części montowanych z pasowaniem ciasnym w tym, łożysk, kół, tulejek, kół zębatych i kół pasowych.
  • Uchwyt pompy może być obracany w zakresie 360 stopni, co zapewnia elastyczność użytkowania ściągacza w najbardziej wygodnej pozycji.
  • Ściągacze mogą być stosowane w wersji z dwoma lub trzema ramionami.
  • Dostępne z wyposażeniem dodatkowym.

Dane techniczne ściągaczy hydraulicznych TIMKEN:

Dane techniczne ściągaczy hydraulicznych TIMKEN

TIMKEN

Posiadając ponad 100-letnie doświadczenie w zakresie technologii produkcji łożysk, firma Timken rozumie znaczenie prawidłowych procedur obsługi łożysk dla maksymalizacji trwałości produktów i urządzeń. Wysokiej jakości urządzenia do obsługi łożysk oferowane przez firmę Timken pomagają ograniczyć czas przestoju urządzeń i obniżyć koszty eksploatacji.

Produkty powiązane

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymać informacje o nowościach, promocjach i wyprzedażach