Bezprzewodowe pomiary

Bezprzewodowy system monitorowanie drgań maszyn.

Gotowe do instalacji systemy do automatycznego pomiaru i analizy drgań oraz temperatury on-line.

Bezprzewodowe pomiary Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Diagnostyka drganiowa maszyn i urządzeń.

Diagnostyka drganiowa maszyn i urządzeń jest to dział diagnostyki technicznej, wykorzystującej pomiary i analizę drgań maszyn do określenia jej faktycznego stanu technicznego. W szczególności diagnostyka drganiowa umożliwia dokładną identyfikację lokalizacji problemu oraz rozpoznanie przyczyn uszkodzeń maszyn. Każda maszyna o ruchu obrotowym generuje drgania, gdy stan techniczny maszyny zaczyna się pogarszać poziom drgań zaczynają rosnąć. Prowadzi to do uszkodzenia łożysk, uszczelnień technicznych, sprzęgła i innych podzespołów maszyn. 

 

Monitorowanie stanu maszyn

Monitorowanie drgań on-line wykorzystywane są najczęściej do pomiarów maszyn i urządzeń. Monitorowanie drgań on line - ciągłe z zabezpieczeniami ustawionymi przez operatora lub specjalisty z działu utrzymania ruchu. Model monitorowania drgań maszyn jest najbardziej strategiczny dla całego przedsiębiorstwa, ponieważ wykorzystywany jest wśród maszyn krytycznych. Awaria maszyn może nie tylko doprowadzić do ogromnych strat finansowych ale również zatrzymania całej linii produkcyjnej.

 

Pomiar drgań silników elektrycznych i pomp on-line

Pomiar drgań on line z zastosowaniem bezprzewodowych czujników drgań i temperatury - nadzorowane przez inteligentny system zarządzania parkiem maszynowym posiadające automatyczne zbieranie drgań i temperatury maszyn. Wszystkie dane mogą być przechowywane w serwerach lub w komputerowej bazie danych i analizowane. Służy do tego oprogramowanie do diagnostyki maszyn. 

 

Pomiar drgań łożysk tocznych

Uszkodzenia bieżni łożysk tocznych są doskonale widoczne w postaci niskich częstotliwości wielkości charakterystycznych dopiero w trakcie zaawansowanych uszkodzeń łożysk. Takie impulsy możliwe są do przechwycenia dopiero w wyższych zakresach częstotliwości. Powodem wzrostu tych parametrów mogą być często problemy z odpowiednim smarowaniem, zużycie bieżni lub mały luz łożyskowy w rezultacie są to przyczyny uszkodzenia łożysk.

 

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymać informacje o nowościach, promocjach i wyprzedażach