Bezprzewodowy system monitorowania drgań RH560

RH560

Nowy produkt

Bezprzewodowy system monitorowania drgań i parametrów RH560 jest specjalnie zaprojektowany do pracy w bardzo nieprzyjaznych miejscach lub z rozproszonymi po zakładach maszynami, bez niewygodnego okablowania. System składa się z trzech części: czujników drgań i temperatury, przetwarzania danych i zdalnej diagnostyki.

Więcej szczegółów

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Opis

Miernik drgańBezprzewodowy pomiar drgań i temperatury
Wymiary203 mm × 82 mm × 260 mm
Czujnik drgańZewnętrzny
IlośćDo 60 czujników RH505
Klasa szczelnościIP66
Zasilanie220V AC
Gwarancja12 miesięcy
Waga3 kg
WyświetlaczWskażnik LED
OprogramowanieMOS3000
Interfejs komunikacyjnyBezprzewodowy, 3G/4G,Wifi,, 2.4GHz IEEE 802.15.4
Temperatura pracy-40~70 °C

Więcej informacji

Inteligentny bezprzewodowy system monitorowania stanu technicznego maszyn.

Bezprzewodowy system monitorowania drgań i parametrów RH560 jest specjalnie zaprojektowany do pracy w bardzo nieprzyjaznych miejscach lub z rozproszonymi po zakładach maszynami, bez niewygodnego okablowania. Może synchronicznie mierzyć drgania i temperaturę maszyn, aby w pełni monitorować stan techniczny maszyny. System składa się z trzech części: czujników drgań i temperatury, przetwarzania danych i zdalnej diagnostyki. Opracuj plan konserwacji, zoptymalizuj zakupy i przechowywanie części zamiennych

Bezprzewodowe monitorowanie drgań i temperatury

All in one – wszystko w jednym - zintegrowany czujnik drgań i temperatury

Synchroniczna zbieranie danych z wszystkich kanałów. Bezprzewodowe czujniki pozwalają na monitorowanie pomp, silników, wentylatorów czy innych maszyn. Uzyskaj najlepszy koszt i skorzystaj z pełnego zarządzania cyklem życia maszyn.

Monitorowanie drgań bezprzewodowe


Jeden czujnik do pomiaru drgań i temperatury

Czujniki bezprzewodowe mogą zastąpić kontrolę ręczną maszyny w niebezpiecznym środowisku, oszczędzając koszty pracy, zapewniając bezpieczeństwo pracy.

Czujnik drgań bezprzewodowy RH505

Bezprzewodowy czujnik drgań i temperatury

bez konieczności okablowania, oszczędność kosztów okablowania, łatwe do zainstalowania


Inteligentny alarm

Zmniejszenie nieplanowanego wyłączenia, zwiększenie wydajności produkcji, zapobieganie stratom ekonomicznym lub nieoczekiwanej katastrofie spowodowanej nieplanowanym wyłączeniem. Powiadomienie o alarmie za pomocą SMS / EMAIL dla pomiaru wibracji i temperatury

System monitorowania drgań

 

Bezprzewodowy system monitorowania drgań

Komunikacja bezprzewodowa Zigbee, przeznaczona jest specjalnie do użytku na miejscu, duża zdolność przeciwzakłóceniowa, transmisja danych na duże odległości od bazy danych zgodnie z rzeczywistymi warunkami przemysłowymi. W wersji 4G bramę można zainstalować wszędzie tam, gdzie nie jest potrzebny lokalny serwer / sieć. Dzięki temu możliwa jest usługa zdalnego monitorowania stanu.

Komunikacja bezprzewodowa Zigbee

  

 

Bezprzewodowe monitorowanie drgań i temperatury

Oprogramowanie do diagnostyki maszyn MOS3000 pozwala na konfigurację wybranej lokalizacji, maszyny, punktów pomiarowych i zbieranie danych, strategię alarmową.

Schemat%20systemu%20monitorowania%20drga

Bezprzewodowa stacja zbierająca zaktualizuje dane po otrzymaniu z oprogramowania MOS3000. Czujnik drgań i temperatury RH505 i RH509 otrzyma parametry po włączeniu zasilania, a następnie odpowiednio zbierze dane pomiarowe. Dane te są przesłane do bezprzewodowej stacji zbierania danych RH560 za pośrednictwem bezprzewodowej sieci Zigbee. Bezprzewodowa stacja zbierająca RH560 odbiera dane z każdego czujnika bezprzewodowego drgań i przesyła je do bazy danych na serwerze.

 

 

Funkcje systemu

 

Inteligentne zbieranie i przetwarzanie danych

Z wstępnie ustawioną strategią diagnostyczną DAQ, kompletna akwizycja danych, przetwarzanie i transmisja sygnału drgań maszyn (przyspieszenie, prędkość i przemieszczenie) i sygnał temperatury, osiągnięcie bezprzewodowego monitorowania drgań i zapewnienie bezpieczeństwa maszyny oraz ciągłej pracy.

 

Synchroniczne pozyskiwanie i analiza danych dotyczących temperatury i wibracji

- synchronicznie zbiera sygnał temperatury i wibracji, zwiększa bezpieczeństwo maszyny dzięki podwójnemu monitorowaniu danych dotyczących drgań i temperatury.

 

Inteligentny alarm dla maszyn niestandardowych

Dobierz odpowiednie parametry monitorowania stanu technicznego maszyn i urządzeń eletrycznych 

Różne rodzaje parametrów alarmowych: 

wartość ogólna, indeks (dostępny w wersji synchronicznej), temperatura itp., Zapewniają dokładność i aktualność informacji o alarmie

  

Wygodna instalacja

 Zestaw monitorowania obejmuje bezprzewodową stację zbierającą dane RH560, bezprzewodowy czujnik wibracji i temperatury RH505 oraz bezprzewodowy czujnik prędkości RH509. Oprogramowanie komputerowe MOS3000 dostępne jest on-line i służy do monitorowania stanu maszyny w czasie rzeczywistym, pomaga użytkownikom nauczyć się z góry błędu maszyny i uniknąć nieplanowanych przestojów.      

Brak kabla sygnałowego podczas instalacji, 
       2 lata pracy baterii akcelerometru bezprzewodowego, 
       bezpieczna instalacja akcelerometru z podstawą magnetyczną i śrubą M6. 
       Spełnia wymóg stopnia ochrony przeciwwybuchowej
       All in one – wszystko w jednym - zintegrowany czujnik drgań i temperatury

Produkty powiązane

11 other products in the same category:

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymać informacje o nowościach, promocjach i wyprzedażach