Ściągacze do łożysk

Do niektórych prac należy zastosować precyzyjne narzędzia, aby zapewnić elementom bezpieczeństwo oraz ułatwić sobie zadanie. Doskonałym tego przykładem są ściągacze do łożysk wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki małym rozmiarom znajdują swoje zastosowanie w niemal każdej sytuacji, a także dają się z łatwością przenosić w miejsce, gdzie są akurat potrzebne. Zobacz, dlaczego jeszcze warto mieć pod ręką nasze produkty.

Profesjonalne narzędzia do demontażu łożysk TP 150 Szybkie i skuteczne
  • Nowy

Narzędzia do demontażu łożysk TP 150

Precyzyjny Demontaż Łożysk Kulkowych. Twój Klucz do Sukcesu.  Przekształć trudne zadanie demontażu łożysk w łatwą i precyzyjną operację dzięki naszemu zestawowi narzędzi. Zestaw do demontażu łożysk, który spełnia najwyższe standardy jakości, zapewni Ci nie tylko płynną pracę, ale także oszczędność czasu i pieniędzy. Nie pozwól, aby wymiana łożysk była...
Ostatnie sztuki w magazynie
4 185,00 zł netto
5 147,55 zł bruto

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Narzędzia do demontażu łożysk TP 150

Narzędzia do demontażu łożysk TP 150

Precyzyjny Demontaż Łożysk Kulkowych. Twój Klucz do Sukcesu. 

Przekształć trudne zadanie demontażu łożysk w łatwą i precyzyjną operację dzięki naszemu zestawowi narzędzi. Zestaw do demontażu łożysk, który spełnia najwyższe standardy jakości, zapewni Ci nie tylko płynną pracę, ale także oszczędność czasu i pieniędzy. Nie pozwól, aby wymiana łożysk była kłopotliwa – wybierz nasze narzędzia i działaj.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Narzędzia do demontażu łożysk kulkowych BP 61
  • Nowy

Narzędzia do demontażu łożysk kulkowych BP 61

Ściągacz do łożysk BP 61 to niezawodne narzędzie do demontażu łożysk kulkowych z wału. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu, nadaje się także do zdejmowania łożysk bezpośrednio z wału, nawet w przypadku uszczelnionych łożysk po usunięciu uszczelki. Haki ramion ściągacza są precyzyjnie umieszczone w pierścieniu zewnętrznym, zapewniając skuteczne i bezpieczne...
Ostatnie sztuki w magazynie
3 105,00 zł netto
3 819,15 zł bruto

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Narzędzia do demontażu łożysk kulkowych BP 61

Narzędzia do demontażu łożysk kulkowych BP 61

Ściągacz do łożysk BP 61 to niezawodne narzędzie do demontażu łożysk kulkowych z wału. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu, nadaje się także do zdejmowania łożysk bezpośrednio z wału, nawet w przypadku uszczelnionych łożysk po usunięciu uszczelki. Haki ramion ściągacza są precyzyjnie umieszczone w pierścieniu zewnętrznym, zapewniając skuteczne i bezpieczne działanie. Ten wszechstronny zestaw narzędzi można wykorzystać z 70 różnymi rodzajami łożysk kulkowych o średnicach od 10 do 100 mm. Daj sobie komfort i pewność podczas demontażu łożysk z naszym ściągaczem BP 61.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Profesjonalne ściągacze do łożysk

Prezentowane klucze do demontażu umożliwiają precyzyjne usuwanie różnego rodzaju detali z pierścieni (zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych). Z ich pomocą proces staje się szybszy, a przede wszystkim łatwiejszy. Jest to możliwe dzięki przemyślanej, małej konstrukcji oraz wykorzystaniu wysokogatunkowych surowców do ich produkcji. Ściągacze do łożysk powstają bowiem z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe czynniki zewnętrzne. Przetrwają więc próbę czasu nawet przy intensywnej eksploatacji. W ten sposób dają twojemu warsztatowi przewagę konkurencyjną.

Wszechstronne zestawy ściągaczy do łożysk

W komplecie znajduje się wiele produktów w różnym przeznaczeniu oraz wymiarach. Są to m.in. ramiona odciągowe, wrzeciona gwintowane, podkładki podporowe, młotek przesuwny czy pierścienie dystansowe. Całość waży zaledwie kilka kilogramów, więc z łatwością nadaje się do transportu, zwłaszcza że ściągacze umieszczone są w poręcznej walizce.

Ich zastosowanie jest uniwersalne. Równie dobrze sprawdzą się przy demontażu bezpośrednio z wału czy po ściągnięciu uszczelki. Małe narzędzia poradzą sobie z łożyskami wewnętrznymi, zewnętrznymi, zwykłymi oraz promieniowymi. Dzięki temu zyskujesz pewność, że jesteś przygotowany do każdego wyzwania.

Zalety małych ściągaczy do łożysk

Głównym atutem, obok wszechstronności, jest precyzja i niezawodność. Przyrządy przyspieszają pracę, ponieważ nie musisz przejmować się znalezieniem najlepszego kąta do demontażu ani zastanawianiem się, jak dużej siły użyć. W konsekwencji małe ściągacze do łożysk wewnętrznych i zewnętrznych przyczyniają się też do poprawy bezpieczeństwa pracy, ponieważ minimalizują ryzyko popełnienia błędu. Warto też dodać, że wszystkie komponenty są dostępne jako części zamienne.

Przystępna cena małych ściągaczy do łożysk

Dużym atutem jest też atrakcyjny koszt zakupu przyrządów. Składające się z kilkunastu produktów zestawy cechują się przystępną ceną i najwyższą jakością. W efekcie małe ściągacze do łożysk (zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych) są dostępne dla każdego, kto poszukuje profesjonalnych rozwiązań bez obciążania firmowego budżetu.

Kontakt w sprawie ściągaczy do łożysk wewnętrznych

Z przyjemnością opowiemy więcej o prezentowanych produktach. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszymi specjalistami. Odpowiedzą oni na każde pytanie dotyczące małych ściągaczy do łożysk wewnętrznych i zewnętrznych, a także doradzą wybór zestawu najlepiej odpowiadającego oczekiwaniom. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, którym chętnie podzielimy się podczas rozmowy z klientem.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania