Analizatory drgań

Analizatory drgań maszyn stosowane są do pomiaru drgań i analizy drgań. Pomiar wartości skutecznej drgań RMS oraz analiza widmowa FFT gwarantują sprawną diagnostykę maszyn w oparciu o dokładne dane pomiarowe. Ocena poziomu drgań, analiza i rejestracja sygnału przebiegu czasowego, analiza widmowa pozwala na określenie przyczyn i źródła drgań. Wymiana łożysk? Ocena stanu technicznego za pomocą pomiaru drgań.

Analizatory drgań maszyn Vibtech - wygoda i precyzja w jednym Analizatory drgań maszyn Vibtech - wygoda i precyzja w jednym 2
  • Pakiet

Analizator drgań maszyn SVAN 974

Przenośny i wygodny analizator drgań maszyn. Posiada wbudowany filtr maszynowy, zgodny ze standardem ISO 10816, potwierdzający jego jakość i przydatność do oceny stanu technicznego maszyn. Analizatory drgań maszyn są stworzone do pomiaru łożysk oraz sprawnej interpretacji wyników pomiarów. Sprawdź analizator drgań.
Miernik drgań
1 kanałowy
Analiza widma FFT
Tak
Filtr maszynowy
ISO 10816
Czujnik drgań
Zewnętrzny
Ilość linii widma
1600
Pamięć
Karta microSD (wymienna w pojemności 4 GB ÷ 16 GB)
Klasa szczelności
IP65
Zasilanie
4x AA baterie alkaliczne
Przechowywanie
Poręczna i wygodna walizka
Gwarancja
36 miesięcy
Waga
390 g
Wyświetlacz
OLED
Marka
Svantek Sp. z o.o.
Czas realizacji do 14 dni
14 000,00 zł netto
17 220,00 zł bruto

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Analizator drgań maszyn SVAN 974

Analizator drgań maszyn SVAN 974

Przenośny i wygodny analizator drgań maszyn. Posiada wbudowany filtr maszynowy, zgodny ze standardem ISO 10816, potwierdzający jego jakość i przydatność do oceny stanu technicznego maszyn. Analizatory drgań maszyn są stworzone do pomiaru łożysk oraz sprawnej interpretacji wyników pomiarów. Sprawdź analizator drgań.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Kompleksowa diagnostyka maszyn gwarantuje ich długoletnią i bezproblemową eksploatację. W tym celu należy jednak zastosować specjalistyczne urządzenia, które przekazują szczegółowe informacje na temat różnych parametrów badanego sprzętu. Polecamy więc uwadze dostępny w naszej ofercie analizator drgań. To profesjonalny miernik do wibrodiagnostyki łożysk, którego pomiary pozwalają doskonale rozeznać się w stanie technicznym różnego rodzaju maszyn stosowanych w przemyśle. Zobacz, jak łatwo można z jego pomocą przeprowadzić fachową analizę.

Jak działa analizator drgań?

Nasze urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, by ich obsługa była jak najprostsza i intuicyjna. Dlatego analiza drgań sprowadza się do wygodnego menu oraz paru przycisków, które służą do ustalania parametrów pracy. W efekcie pozwala więc rozeznać się w opcjach nawet osobom korzystającym dotychczas ze starszych generacji analizatorów.

Funkcjonowanie sprzętu odbywa się w zgodzie z normą ISO 10816. Na podstawie znajdujących się w niej parametrów miernik przeprowadza pomiary i klasyfikuje badaną maszynę, a następnie ocenia poziom wibracji łożyska. Odbywa się to w sposób automatyczny, a dane zapisują się na karcie microSD, skąd mogą trafić na dysk komputera za pośrednictwem wejścia USB.

Profesjonalny miernik drgań łożysk

Prezentowane produkty wyróżniają się niezawodnością oraz precyzją działania. Lekka i wytrzymała obudowa odpowiada za żywotność sprzętu, a mocne baterie za długi czas jego pracy. Miernik drgań łożysk – w zależności od modelu – posiada też wbudowane filtry maszynowe czy zaawansowane zapisy wyników pomiarów. Niektóre analizatory są nawet w stanie prowadzić kilka analiz jednocześnie (przyspieszenia, prędkości i przemieszczenia). Stawiamy na jakość i wszechstronność, dlatego nasze urządzenia sprawdzą się w każdej sytuacji.

Korzyści z analizy drgań w przemyśle

Głównym zadaniem tych produktów jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy maszyn. Miernik drgań z łatwością wychwytuje nieprawidłowości w funkcjonowaniu, co pozwala natychmiast po analizie na nie zareagować. W ten sposób zapobiega się poważniejszym, często niebezpiecznym dla człowieka awariom. Analizator wibracji łożysk sprawdza jednocześnie wydajność maszyn. Zebrane z pomiarów dane pomagają podjąć decyzję o naprawach czy konserwacji.

Cena mierników drgań łożysk

Dbamy o to, by nasze urządzenia były dostępne dla wszystkich. Dzięki temu pomiary drgań mogą być wykonywane w praktycznie każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej analizy. Do oferty trafiają więc nie tylko najlepsze, ale też atrakcyjne cenowo analizatory wibracji łożysk.

Kontakt w sprawie pomiarów drgań

Specjaliści Vibtech są do twojej dyspozycji. Jeśli masz pytania dotyczące asortymentu, ceny, wysyłki lub jakiejkolwiek innej kwestii związanej z pomiarami i analizą, to skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące mierników drgań łożysk, a także pomożemy w wyborze analizatora, który najlepiej odpowie na oczekiwania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wskazać najkorzystniejsze rozwiązania.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania