Każdy mechanizm pod wpływem tarcia, wraz z upływem kilometrów ulega zużyciu. Zużyte mechanizmy są nad wyraz uciążliwe a ich dalsza eksploatacja może doprowadzić do awarii i nieoczekiwanego, przykrego unieruchomienia pojazdu. Jakie jest wyjście z tej sytuacji i co można zrobić? Niewątpliwie remont silnika czy skrzyni biegów jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań. Poprzez wymianę zużytych elementów (np. pierścieni tłokowych, cylindrów, panewek, synchronizatorów, łożysk) udaje się przywrócić mechanizmom ich pierwotne parametry. Rozwiązanie to ma jednak podstawową wadę: koszt remontu mechanizmu jest bardzo drogi (w przypadku starszych aut nierzadko przekracza wartość pojazdu). 

Jest również inne rozwiązanie. Istnieją preparaty, które w przypadku umiarkowanego zużycia silnika czy skrzyni biegów, potrafią przywrócić ich nominalne parametry i sprawność. 

Ceramizery® – bo o nich tu mowa, to innowacyjne środki stosowane do układu olejenia, które pod wpływem wysokiej temperatury łączą się z mikrocząsteczkami metalu pływającymi w oleju i narostowo odbudowują zużytą warstwę mechanizmu.

Kiedy zastosujesz Ceramizer®:

  • zmniejszysz zużycie oleju (redukcja dymienia);
  • wyrównasz ciśnienia sprężania we wszystkich cylindrach;
  • pozbędziesz się drażliwych zgrzytów i oporów przy zmianie biegów;
  • nieznacznie zmniejszysz zużycia paliwa;
  • zabezpieczysz mechanizmy przed zużyciem.

Produkt ten istnieje na rynku kilka lat, a o jego skuteczności i bezpieczeństwie przekonało się wielu kierowców – potwierdzeniem tego są liczne opinie (ponad 130 stron). Nie bez znaczenia są także liczne niezależne testy w tym również testy przemysłowe. Ceramizer® nie jest zagęszczaczem ani zwykłym dodatkiem do oleju, zawiera tylko 4 gramy preparatu – ta niewielka ilość nie zmienia parametrów oleju.

komentarze( (0)

Brak komentarzy w tej chwili
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania