Każdy mechanizm pod wpływem tarcia, wraz z upływem kilometrów ulega zużyciu. Zużyte mechanizmy są nad wyraz uciążliwe a ich dalsza eksploatacja może doprowadzić do awarii i nieoczekiwanego, przykrego unieruchomienia pojazdu. Jakie jest wyjście z tej sytuacji i co można zrobić? Niewątpliwie remont silnika czy skrzyni biegów jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań. Poprzez wymianę zużytych elementów (np. pierścieni tłokowych, cylindrów, panewek, synchronizatorów, łożysk) udaje się przywrócić mechanizmom ich pierwotne parametry. Rozwiązanie to ma jednak podstawową wadę: koszt remontu mechanizmu jest bardzo drogi (w przypadku starszych aut nierzadko przekracza wartość pojazdu). 

Jest również inne rozwiązanie. Istnieją preparaty, które w przypadku umiarkowanego zużycia silnika czy skrzyni biegów, potrafią przywrócić ich nominalne parametry i sprawność. 

Ceramizery® – bo o nich tu mowa, to innowacyjne środki stosowane do układu olejenia, które pod wpływem wysokiej temperatury łączą się z mikrocząsteczkami metalu pływającymi w oleju i narostowo odbudowują zużytą warstwę mechanizmu.

Kiedy zastosujesz Ceramizer®:

  • zmniejszysz zużycie oleju (redukcja dymienia);
  • wyrównasz ciśnienia sprężania we wszystkich cylindrach;
  • pozbędziesz się drażliwych zgrzytów i oporów przy zmianie biegów;
  • nieznacznie zmniejszysz zużycia paliwa;
  • zabezpieczysz mechanizmy przed zużyciem.

Produkt ten istnieje na rynku kilka lat, a o jego skuteczności i bezpieczeństwie przekonało się wielu kierowców – potwierdzeniem tego są liczne opinie (ponad 130 stron). Nie bez znaczenia są także liczne niezależne testy w tym również testy przemysłowe. Ceramizer® nie jest zagęszczaczem ani zwykłym dodatkiem do oleju, zawiera tylko 4 gramy preparatu – ta niewielka ilość nie zmienia parametrów oleju.

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.